O mnie:

__________________________________________________________________________
28.12.2004

Hej mam na imię Kaśka, na szczęście jeszcze 16 lat i mieszkam w Lublinie. Lublin to jest taka mała dziura na drugim końcu świata, znaczy się Polski, jeśli ktoś wie gdzie to jest to gratuluję ;-). Interesuję się jazdą konną, grą na gitarze, muzyką rock-metal oraz grafiką komputerową.
Posiadam no powiedzmy ze dwa swoje konie (z czego tak naprawdę żaden nie jest mój :P), dwie także nie swoje gitary oraz dwa (no, nareszcie: swoje!) komputery, ale mam tylko 1 monitor i jedną klawiaturę, drugą myszkę gdzieś by się znalazło ;-), więc kożystam z jednego tylko komputera.
Konno jeżdżę od 8 lat. Zaczęło się od tego, ze pojechałam z mamą do Borkowa pod Kielcami i tam mama jako niespodziankę wymyśliła jazdę konną. więc przez 2 tygodnie jeździłam na najróżniejszych koniach pana Holtza a potem jak wróciłam do Lublina to już nie chciałam robić nic innego. Najpierw jeździłam trochę w LKJ a potem, kiedy poszłyśmy z mamą do sklepu jeździeckiego po toczek to znalazłyśmy tam ulotkę o nowo otwartej stajni - K.J. "Kapriola". Tam poznałam najpierw Ważkę, na której jeździłam przez 4,5 roku, Celka i Rakietę na których jeździłam po pół roku no i wreszcie Kapriolę. Kapriola oźrebiła się trzy razy z czego niestety przeżły tylko dwa źrebaki - Kaskada oraz Kaprikorn Keanu RVS (obydwa imiona nadawałam ja... ładnie, prawda? :D) Kaprikorn vel Młody jest tak jakby mój no 11 lipca tego roku stało się! Kapriola także jest teraz tak jakby moja :P tzn jest mojego taty, a właścicielem Kaprikorna jest taka przemiła pani Monika ;-). niestety w połowie listopada rozstałam się z tą stajnią, chociaż nadal jestem tam klubowiczką. Teraz stacjonuję w "Arizonie" i to narazie tyle, ale mam nadzieję ze może w najbliższych latach uda mi się przenieść do własnej stajni ;-)

Galery:Jeśli zaś chodzi o gitarę aktualnie w domu posiadam 2. jedna jest to coś koło 30 letni klasyk firmy nieznanej, produkcji Rosyjskiej. Brzęczy, nie stroi i nie gra wszystkim kto sie do niej nie dotknie :P i należy do mojego taty.
Druga to czarny Crafter mojego wujka. jest to gitara elektroakustyczna, szaro-czarna. Klucze olejowe, struny 13 :P, 21 progów. fajnie się na niej gra :-) nie brzęczy, stroi i gra :D
Grać zaczęłam w ogóle ponad rok temu, chociaż tak naprawdę ćwiczę pożądnie od czerwca 2004. Jeśli chodzi o to jak to się stało to pozostańmy przy wersji, że mnie ktoś namówił :P może kiedyś wam opowiem w całości :P

Galery:
zdjęć narazie brak :-/


Jeśli chodzi o to skąd się wzięło... to jak wyżej :P
Music :-) to ja się wyrażę hasłowo:

- Guns n' roses
- Slash's Snakepit
- Velvet Revolver
- Izzy Stradlin'
- Aerosmith
- Led Zeppelin
- Dire Straits
- Stone Temple Pilots
- Ozzy O.
- Perfekt
- Dżem
- Wilki
- Ira
- P.O.D.
- Nirvana
- C.K.O.D.
- Manson
i wielu wielu innych ktorych nie wymieniłam :P

ukochany gitarzysta: Slash
ulubiony model gitary: Gibson Les Paul Studio i Gibson Les Paul Standard
ulubiona płyta: Kij z tym :D wszystkie :D
aktualnie ulubiona płyta: "Ain't Life Grand" Slash's Snakepit (r. 2000)


Galery: